?>

W zestawie rack:

Mikser video

Konwenter Mikser -> PC

Listwa zasilająca

Konwenter HDMI -> SDI

Cena: zł300,00

Opis

UWAGA: Mikser znajduje się w zestawie z skrzynią rack, konwenterem HDMI->SDI i możliwością podłączenia sygnału z miksera bezpośrednio do laptopa przez kabel USB (i konwenter Ultrastudio SDI).

Blackmagic ATEM Television Studio HD pozwalający na pracę live z jakością broadcastową, stworzony dla profesjonalistów audio-video z branży eventowej oraz broadcasterów. Przydatny również w branży edukacyjnej. Zawiera 4 wejścia SDI oraz 4 wejścia HDMI, dzięki czemu można podłączyć go do 8 źródeł, obsługuje wszystkie formaty do 1080p60.

Wyposażony w masę funkcji profesjonalnego przełącznika do finalnej edycji wysokiej jakości materiałów broadcastowych, pozwala na łatwą re-synchronizację na wszystkich wejściach bez względu na to czy korzystamy z kamer profesjonalnych czy komercyjnych. Świetny do produkcji telewizyjnych live, pokazów internetowych, konferencji, AV, czy transmisji z rozgrywek gier wideo. Wystarczy podłączyć kamery, konsole do gier lub komputery i można zacząć nadawanie na żywo! Przedni panel ułatwi podgląd na podłączone źródła oraz kontrolę wejść aux, wbudowanego talkback, audio mixera a nawet kamery i wielu innych, a mały ekran wyświetli nadawany obraz i opcje programów.

Do dyspozycji użytkownika oddano szeroką gamę przejść, np. cutdipwipeDVE, itp. Ponadto każdy z wariantów jest dostępny natychmiast z pełną kontrolą nad parametrami (długością, typem, wzorem).